Ishulli mahnitës 65 milionë dollarësh është në shitje…Një ishull privat në Karaibe ka dalë në shitje me një çmim prej 65 milionë dollarësh.

Ai ndodhet në një zonë të njohur për bukurinë e saj të jashtëzakonshme në të cilën janë xhiruar dhe filma si “Piratët e Karaibeve” dhe “James Bond”.

Ishulli 38 hektarësh ka plazhe me rërë të bardhë dhe është i rrethuar nga deti kristal i pastër.

Gjithashtu në të janë ndërtuar dhe pesë shtëpi, të cilat të falin një pamje mahnitëse

4DAD5ECA00000578-5890923-image-a-5_15300942446704DAD5E1100000578-5890923-image-a-10_15300943110434DADF8DC00000578-5890923-image-a-13_15300943519784DADF9DC00000578-5890923-image-a-15_15300943779524DADFC3300000578-5890923-image-a-16_15300944484164DADFC3700000578-5890923-image-a-19_15300945269194DADF9CC00000578-5890923-image-a-20_15300946168624DADF92600000578-5890923-image-a-23_15300947788664DADF9C400000578-5890923-image-a-25_15300948337054DADFCAE00000578-5890923-image-a-26_1530094970004

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Karakteret e dashur të filmave të animuar shndërrohen në bukuroshe provokuese…

Ilusrtuesi Andrew Tarusov vizaton karakteret e famshme të filmave të animuar në...
Read More