Ivanka dhe Tiffany Trump urojnë Presidentin për Ditën e Babait!

Vajzat e Presidentit Trump, Ivanka dhe Tiffany, kanë uruar babain e tyre duke postuar disa fotografi të tij në Instagram.

“Gëzuar Ditën e Babait për këta dy baballarë të mrekullueshëm,” u shpreh Ivanka Trump në komentin e fotos që kishte postuar në nder të babait të saj Donald Trump dhe burrit të saj Jared Kushner.

Disa momente më pas, Tiffany Trump postoi një fotografi në krahët e Presidentit duke shkruar: “Gëzuar Ditën e Babait. Të dua kaq shumë!”

Ndërsa Donald Trump Jr. ka vendosur të mos komentojë, por thjesht të publikojë një seri fotosh përkrah babait të tij.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Pasuria e gjyqtares Altina Xhoxhaj/ Nesër kalon në Vetting anëtarja e Kushtetueses

  Altina Xhoxhaj është anëtarja e katërt e Gjykatës Kushtetuese që përballet...
Read More