ShowBizz

Ivanka dhe Tiffany Trump urojnë Presidentin për Ditën e Babait!

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:09 - 18/06/18 |
mapo.al

Vajzat e Presidentit Trump, Ivanka dhe Tiffany, kanë uruar babain e tyre duke postuar disa fotografi të tij në Instagram.


“Gëzuar Ditën e Babait për këta dy baballarë të mrekullueshëm,” u shpreh Ivanka Trump në komentin e fotos që kishte postuar në nder të babait të saj Donald Trump dhe burrit të saj Jared Kushner.


Disa momente më pas, Tiffany Trump postoi një fotografi në krahët e Presidentit duke shkruar: “Gëzuar Ditën e Babait. Të dua kaq shumë!” Ndërsa Donald Trump Jr. ka vendosur të mos komentojë, por thjesht të publikojë një seri fotosh përkrah babait të tij.


 Etiketa: , , ,

Pas