J-Lo tregon “anën” e saj të fortë

47 vitet mbi supe nuk e kanë ngadalësuar dhe në çdo skenë që ngjitet ajo shfaq gjithnjë maksimumin.

Jennifer Lopez ndezi Las Vegasin me performancën e saj për “Macy’s Fourth of July Fireëorks”, ku tregoi edhe “anën” e saj më të fortë.

J-Lo 1

Picture 1 of 11

Shkruar Nga
More from Revista User

15-vjeçaren në Ksamil nuk e vrau Ermali por djali i një politikani

Me enigmë është rrethuar vdekja e 15-vjeçares ruse në Ksamil. Mbi këtë...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.