Ja çfarë bëri Viola Spiro pas arrestimit të dashurit të saj!Arrestimi i Valentin Selaj, si pjesë e një grupi të madh të trafikut të drogës nga Holanda në Itali, bëri që mediat italiane të shkruajnë shumë edhe për të dashurën e tij, prezantuesen e njohur dhe bukuroshe Viola Spiron.

Viola Spiro 1

Picture 1 of 4

Por pas arrestimit të dashurit të saj, Viola ka bërë një ndryshim në Instagramin e saj.

Ajo ka vendosur të bllokojë të gjithë komentet, duke shmangur kështu të gjitha fjalët që i drejtohen asaj.

Duke qenë se ajo është një personazh publik, për të evituar komentet që mund të ishin negative, ka vendosur të mos lejojë njerëzit të shkruajnë.

Megjithatë kjo ngjarje nuk e ka ndalur atë që të postojë foto të tjera.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

I dënuari telefonon sallën e burgut, ‘do i vë minat drejtorit dhe sekretares’

I gjendur në burg, një i dënuar ka shfrytëzuar mundësinë e një...
Read More