Ja çfarë ndikimi ka tek të tjerët shenja juaj e horoskopit

Të gjithë kemi informacion për shenjat e zodiakut si dhe domethënien që ato kanë për ne. Horoskopi tregon shumë gjëra rreth personalitetit tonë por ka dhe nga ata që nuk besojnë se shumë gjëra janë të shkruar në yje.

Bricjapi: I bën të tjetër të ndihen të sigurtë

Luani: I bën të tjerët krenarë

Dashi: I bën të tjerët të ndihen të fortë

Peshorja: I bën të tjerët të ndihen të ekuilibruar

Shigjetari: I bën të tjerët të ndihen energjikë

Binjakët: I bën të tjerët të ndihen të stimuluar, i motivon

Ujori: I bën të tjerët të ndihen të kuptueshëm

Akrepi: I bën të tjerët të ndihen mendjemprehtë

Peshqit: I bën të tjerët të ndihen me shpresë

Virgjëresha: I bën të tjerët të ndihen të dobishëm

Gaforrja: I bën të tjerët të ndihen të dashuruar

Demi: I bën të tjerët të ndihen me këmbë në tokë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dua Lipa përfundon turneun në SHBA

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore Dua Lipa e ka përfunduar turneun...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.