Ja cilët janë Miss dhe Mister Kids 2017!

Në Ferizaj është mbajtur eventi më i bukur për fëmijë Miss dhe Mister Kids 2017.

3-1

Picture 1 of 6

Nën organizimin e kompanisë “Line Music” dhe me një juri profesioniste kanë konkuruar fëmijë mjaft të bukur por cmimi për Mister Kids Kosova 2017 e ka rrëmbyer Shahin Podvorica, ndërsa Miss Kids është zgjedhur Meleqe Thaqi. Fotografi i njohur Franqesk Frokaj (Dikur ish mister) ka qenë në Juri ku i ka dorëzuar edhe cmimin misterit të vogël. Ky event ka qenë një ndër më të bukurit që është mbajtur në këtë fund vit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Forcojini vithet, kofshët dhe stomakun me vetëm një ushtrim: galiç-spliti bullgar djeg celulitin dhe yndyrat

Ushtrimin të cilin po jua prezantojmë quhet split-galiç bullgar, ndërkaq ky emër...
Read More