Ja kur do të fillojë ‘Big Brother Albania 9’

auto_big-brother-albania11486713649

“Big Brother” do të rikthehet pas një pauze relativisht të gjatë. Publikut të tij i ka munguar shumë dhe ndaj kurioziteti është më i madh se ndonjëherë më parë.

Dihet prej kohësh se do të nisë në muajin Mars, por siç duket jo në datën 4.

Po afron fundi i muajit dhe nëse do të niste në fillimin e Marsit tashmë duhej të ishte lajmëruar. Produksioni ka menduar me siguri që ta shtyjë pak datën e nisjes në mënyrë që gjithçka të jetë speciale dhe perfekte.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kinë, mbytja e naftëmbajtëses lë pas njollat e naftës

Nafta e derdhur nga anija cisternë iraniane në detin e Kinës është...
Read More