Ja për sa kohë u zgjat dashuria 12 shenjave të horoskopitShenja e horoskopit mund të tregojë shumë për karakterin e një personi dhe tiparet, këto të influencuar nga yjet ndikojë në vendimet apo personalitetin e një personi.

Shumë besojnë dhe mënyra si mendon apo si dashuron ndikohet nga yjet ndaj më poshtë do të përshkruajmë për 12 shenjat e horoskopit momentin kur një shenjë do të ndalojë së dashuruari.
Dashi do të humbasë interesin për ju në momentin kur ju nuk tregoni interes më për jetën, për gjërat e bukura për aventurat. Një dash nuk e duron dot monotinë, ndaj nëse bini në grackën e rutinës një dash nuk do t’ju dashurojë më.

Demi do të ndalojë së dashuruari kur ju nuk i motivoni më ata. Nëse kjo shenjë nuk ndjek ëndrrat dhe ndihet e bllokuar nga ju, dijeni se lidhja juaj nuk do të zgjashë dhe shumë.
Nëse një binjak ndjen se ju po i merrni frymës ai do t’ju lërë pa u menduar gjatë. Vlerësojnë shumë lirinë dhe për këtë nuk do të bënin asnjë kompromis.

Gaforrja duket se do të ndalojë automatikisht se dashuruari kur ajo ka krijuar idenë se ju nuk e doni më ! Epo gjërat janë reciproke.
Bëni mirë t’ia vini në dukje një luani se sa fantastikë janë, pasi në të kundërt ata do të jenë në kërkim të një personi tjetër që i bën të besojnë se janë të veçantë.

Virgjëresha është një shenjë praktike dhe tejet analitike. Nëse në mendjen e tyre ata kanë projektuar një lidhje afatshkurtër, çfarëdo që ju të bëni , kjo shenjë e ka të pamundur të heqë idenë se kjo lidhje nuk do të funksionojë. Gjithçka varet në mënyrën se si virgjëresha mendon dhe analizon detajet e një lidhjeje.

Peshorja do t’ju dashurojë deri në momentin kur ju filloni zënkat e grindjet në çift. Këto janë gjërat që kjo shenjë nuk i duron dot, ndaj bëni mirë t’i shmangni sa më shumë.
Një akrep do t’ju dojë deri sa vdekja dhe tradhëtitë t’ju ndajnë ! Kaq e thjeshtë është !

Shigjetari dëshiron që partneria e tij të jetë gjithmonë optimiste ! Kur një person e humb interesin për jetën ose e sheh gjysmën e gotës bosh, shigjetari nuk dëshiron ta ketë pranë.
Për bricjapin virtyti më i çmuar është ambicia. Një njeri që i mungon kjo cilësi nuk është frymëzim për bricjapin, ndaj një lidhje dashurie nuk do të funksiononte.

Ujori mërzitet shumë shpejtë. Duhet të jeni shumë të veçantë që kjo shenjë të vazhdojë gjatë me ju.
Shenja më e vogël e dashakeqësisë do të bëjë që një peshk jo vetëm të mos ju dojë, por t’ju marrës shumë inat. Është një shenjë shumë miqësore , ndaj nuk e duron dot padrejtësinë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User Read More