Ja pse Kendall është më e paguaraKendall Jenner është klasifikuar si modelja më e paguar në botë, për vitin 2017, nga revista e famshme ‘Forbes’.

Kendall Jenner 1

Picture 1 of 10

Ajo është vetëm 22 vjeçe dhe është një nga modelet më të kërkuara në SHBA dhe botë.

Krahas punës si modele, Kendall është edhe një personazh mjaft i famshëm televiziv.

Kendall u bë e famshme si motra e Kim Kardashian, por me bukurinë e saj të jashtëzakonshme, fitoi menjëherë simpatinë e fansave, aq sa aktualisht numëron rreth 85 milionë ndjekës në Instagram.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Trump-sportistëve: Të pushohet kush nuk këndon himnin

Presidenti amerikan Donald Trump i kërkoi Nfl, ligës profesioniste të futbollit amerikan,...
Read More