Ja pse Kendall është më e paguara

Kendall Jenner është klasifikuar si modelja më e paguar në botë, për vitin 2017, nga revista e famshme ‘Forbes’.

Kendall Jenner 1

Picture 1 of 10

Ajo është vetëm 22 vjeçe dhe është një nga modelet më të kërkuara në SHBA dhe botë.

Krahas punës si modele, Kendall është edhe një personazh mjaft i famshëm televiziv.

Kendall u bë e famshme si motra e Kim Kardashian, por me bukurinë e saj të jashtëzakonshme, fitoi menjëherë simpatinë e fansave, aq sa aktualisht numëron rreth 85 milionë ndjekës në Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Prençi: Banorët të lënë shtëpitë, pas orës 15:00 do i evakuojmë me forcë

Drejtori i Përgjithshëm i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi u shpreh se situata...
Read More