Ja sa është rritur Amelia e Albanit dhe MiriamitMiriam Cani ka kohë që i mungon skenës me projekte të reja muzikore. Kjo përshkak se ajo i është përkushtuar familjes dhe rritjes së Amelisë.

Amelia 1

Picture 1 of 2

Por në foton e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, Miriam tregon se sa është rritur Amelia.

Ameli shihet dorë për dore me shoqen e saj, duke na treguar se tashmë është rritur dhe ka bërë shoqërinë e saj.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Euro të falsifikuara, kapen dy persona dhe zbardhet skema e pastrimi. Ja emrat

Dy persona, njëri nga Tirana dhe tjetri nga Kruja janë vënë në...
Read More