Ja sa milion ka arritur kënga “Redrum” e Era Istrefitera-istrefi

Pa dyshim se Era Istrefi ka goditur në shenjë edhe më këngën e re “Redrum”

Kënga e saj po vazhdon të dëgjohet në çdo vend të botës, ndërsa klikimet në Youtube çdo ditë po rriten.

“Redrum” i Era Istrefit ka arritur so mbi 10 milionë klikime, duke dëshmuar kështu se është një hit ndërkombëtar.

Kënga e këngëtares kosovare përveç klikimeve në Youtube po radhitet në majat e top listave nëpër vende të ndryshme të botës, ndërsa para disa dite ishte “Kënga e Ditës” në një radio ruse.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Bangladesh, 26 të dënuar me vdekje për vrasjen e 7 njerëzve

Një gjykatë në Bangladesh dënoi de me vdekje 26 njerëz, përfshi dhe...
Read More