Ja si dukej Zaimina në këtë event, ju mahnit me këto pamje

Zaimina Vasjari është këngëtarja më seksi e estradës.

5-1

Picture 1 of 4

Këtë e ka vërtetuar me linjat bombastike madje duke u përfolur gjithmonë për fizikun e mrekullueshëm të saj.

Së fundmi ajo ka lënë anash projektet muzikore, duke iu përkushtuar shtatzanisë së saj e cila është në pritje të ëmbël të një vajze.

Me ‘Baby Shower’ që ka organizuar mbrëmë Zaimina ka hequr çdo dyshim të shtypit mediatik të cilët e komentuan shumë shtatzaninë e saj.

Ajo organizoi një event të mrekullueshëm me miqtë, e padyshim që zbuloi edhe emrin e vajzës së saj. Khloe është emri i vajzës që do sjell në jetë, gjithçka në rozë shkëlqente edhe i gjithë vendi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sy kafë, jeshilë, blu? Ja çfarë tregon ngjyra e tyre për personalitetin tuaj

“Sytë janë pasqyra e shpirtit dhe shpirti është drejtues i jetës tuaj”....
Read More