Ja si duket pa grim femra më e bukur në botëKendall Jenner është njëra nga modelet më të kërkuara në skenë dhe revista “Forbes” këtë vit e shpalli manekinen më të paguar në botë.

Kendall Jenner 1

Picture 1 of 4

Manekinia 22-vjeçare me vite mbretëron në skenën e modës. Deri tash ka qenë pjesë e ballinave të revistave “Vogue”, “Ela”, “Harpers Bazar”. Fotografitë e fundit të bëra në rrugët e Majamit zbulojnë se si supermodelja duket pa grim.

Kendall ka kaluar ditën jashtë duke telefonuar dhe nuk është brengosur për shkak të pranisë së paparacëve në afërsi të saj.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Avni Mula 90 vjeç; Artisti feston ditëlindjen mes muzikës dhe miqve

Baritoni i njohur Avni Mula festoi 90 vjetorin e lindjes në një...
Read More