Jahti përfshihet nga flakët, tre turistë humbin jetënjahti

Tre të vdekur dhe një i mbijetuar është bilanci i një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në provincën e Savoneses në Itali. Një jaht me turistë gjerman afro 15 metra i gjatë, i cili ndodhej shumë pranë molit ka marr flakë rreth orës 6 të ditës së enjte.

Në bordin e jahtit ishin dy çifte gjermanë, tre nga të cilët nuk mundën dot të shpëtonin. Zjarri, i cili u përhap në mënyrë të menjëhershme nuk i ka lejuar dot të dilnin nga kabina.

Ndërkohë, që e mbijetuara është një 51-vjeçare, e cila arriti t’i shpëtonte flakëve e më pas u hodh në det. Ajo u transportua menjëherë në spital jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që policia italiane po zbulon shkaqet që çuan në rënien e zjarrit në jaht.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Puthja në ëndërr, çfarë fshihet pas shijes së mirë të natës?

Mund të dëshirosh gjatë gjithë ditës që të puthësh dikë në ëndërr...
Read More