Java e ditëlindjes: Festa e pazakontë e Rita Orës

Pak ditë e ndajnë Rita Orën nga ditëlindja e 27-të.

Rita 1

Picture 1 of 2

Por, nëse mendoni se ylli botëror do mjaftohet me një natë të ‘çmendur’ në klube të natës, gaboheni!

Rita ka zgjedhur një mënyrë krejtësisht unike për të festuar ditëlindjen, duke i dedikuar një javë të tërë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zgjedhur Afrikën për pushime me motrën e saj Elenën, me disa ditë në Nairobi të Kenias që do jenë të paharrueshme.

Vajzat sapo kanë zbarkuar dhe ne presim që gjatë ditëve në vazhdim të ndajnë copëza nga kjo aventurë e paharrueshme edhe me ndjekësit në rrjete sociale.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tragjedi në Pogradec, gruaja vret burrin më pas edhe veten

Një krim i rëndë ka ndodhur rreth orës 00:10, ku policia është...
Read More