Jemma Lucy, shfaqet ‘toples’ në plazh

Ajo tregoj kohët e fundit se është shpresuar për të rritur edhe më tepër gjoksin e saj.

Dhe Jemma Lucy me krenari tregoj gjoksin e saj të bëshëm kur doli të marr ngjyrë nga dielli i Karaibeve të premten.

Duke shëtitur përgjatës rërës, ylli televiviz 28 vjeqar dukej në humor të madh për të ecur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksidentohen tre automjete në Pogradec, 3 persona plagosen rëndë

Tre automjete janë përfshirë në një aksident rrugor në Pogradec, konkretisht në...
Read More