Jeni të mërzitur? Këto foto do ju zbukurojnë ditën

Nëse kjo ditë ka nisur me mërzi dhe dëshpërim, këto foto do ua zbukurojnë atë.

Ato janë pjesë e një prej konkurseve më të rëndësishëm në botë.

7-0

Picture 1 of 15

Bëhet fjalë për garën e “Nature Photographer of the Year” nga National Geographic.

Fotot tregojnë se sa i bukur është planeti ynë.

Ndaj udhëtoni sa më shumë të mundeni.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpallet në kërkim 36-vjeçari që dyshohet t’i ketë vënë zjarrin Mallakastrës

Një 36-vjeçar, i cili dyshohet se është autori i zjarrit në fshatin...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.