Jeni vonë? Këto stile flokësh mund t’i bëni për dy minuta

Si i rregulloni flokët çdo mëngjes?

2-1

Picture 1 of 7

Ne gjithnjë e kemi idenë në kokë që të zgjohemi herët, ose thjesht të zgjohemi në kohë, të bëjmë veten tonë të duket si një qenie e mirë njerëzore, por ky mendim gjithmonë qëndron vetëm si një ëndërr

Ne pothuajse nuk e bëjmë kurrë. Prandaj, një stil i shpejt dhe i bukur flokësh është i mirëseardhur në këto raste.

Për më pak se dy minuta ju mund ta rregulloni stilin tuaj të flokëve.

Shkruar Nga
More from Revista User

Prefekti i Fierit jep alarmin: Priten orë më të këqija, Leli i Vlorës: Bëhuni gati për …

Nisur nga situata e reshjeve të 24 orëve të fundit dhe situatës...
Read More