Jennifer Aniston dhe Justin Theroux nuk ishin të martuar ligjërisht?Jennifer Aniston dhe Justin Theroux njoftuan këtë javë se po ndahen pas dy vjet e gjysmë martesë, por thuhet se çifti nuk ishte i martuar ligjërisht.

Çifti u fejua në Bel-Air në vitin 2015, por thuhet se nuk ka të dhëna për marrjen e një licence martesore në Kaliforni, sipas TMZ.

Raportohet se ata kanë marrë një licencë nga një qark tjetër, ose ndoshta janë martuar ligjërisht diku tjetër, më pas kanë pasur ceremoninë e tyre para miqve dhe familjarëve në Bel-Air.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ed Sheeran mund të thyejë rekord me “Shape of You”, por rrezikohet nga vetvetja

Këngëtari më në formë aktualisht në botë, Ed Sheeran, është afër që...
Read More