Jennifer Garner të thyen zemrën me deklaratat e saj për të qenët vetëm!

 

Kanë kaluar dy vjet që kur Ben Affleck dhe Jennifer Garner njoftuan për ndarjen e tyre më 2015, por Garner ende nuk është gati të përqafojë plotësisht jetën si beqare.

“Unë nuk do ta kisha zgjedhur këtë jetë për vete apo për fëmijët e mi”, tha Garner për news.com.au në premierën e filmit të saj të ri, “The Tribes” të Palos Verdes.

Garner dhe Affleck u martuan në vitin 2005, por çifti bëri kërkesë për divorc 12 vjet më vonë, këtë prill të kaluar. Nuk është finalizuar akoma sepse procedimet mund të kërkojnë deri në gjashtë muaj në Los Anxheles, sipas TMZ.

Në ndërkohë, ata po punojnë së bashku për të siguruar një mjedis të shëndoshë për fëmijët e tyre, Violet, 11vjeçe, Seraphina Rose Elizabeth, 8 vjeçe dhe Samuel, 5 vjeç. Megjithëse Garner pranoi në news.com.au se nuk është lloji e jetës që ajo parashikoi për familjen e saj.

“Unë nuk do të zgjidhja të isha e vetme ose të isha në këtë pozitë,” vazhdoi Garner. “Është diçka që ne po përjetojmë.”

Garner gjithashtu tha se po zgjedh për të marrë kohën e duhur para se të lidhej me një partner tjetër. “Unë nuk kam qenë në ndonjë takim dhe unë nuk jam i interesuar të takoj persona të rinj”, tha ajo. “Njerëzit duan të më prezantojnë kandidatë por unë thjeshtë ju them ” jo, faleminderit! “”

Megjithatë, ishi i saj, ishte shfaqur publikisht me të dashurën e tij të re, producenten e Saturday Night Live Lindsay Shookus, vetëm tre muaj pasi Garner dhe Affleck paraqitën letrat e divorcit.

Megjithatë, Garner tha se ajo ka dashuri për Affleck dhe familja ka në plan të kalojë pushimet së bashku për hir të fëmijëve.

“Të gjithë do të jemi së bashku për Falënderimet”, tha ajo. “Unë e dua Benin, ne do të jemi së bashku me fëmijët tanë dhe do t’u japim atyre një Krishtlindje të veçantë, do të jemi shumë mirë dhe nuk do të jetë një çështje, ne jemi miq, ne mund ta menaxhojmë atë.”

Shkruar Nga
More from Redaksia

Bie shi dhe jeni të përgjumur? Arsyeja do tju mahnisë…

Shkaku kryesor përse zgjimi në mëngjesin me shi është më i rëndë...
Read More
CLOSE
CLOSE