Jennifer Lopez ‘çmend’ turmën, ja veshjet provokative të sajAjo e di tashmë se si të mbajë veten në një shfaqje, pas qëndrimit 11 mujash të saj në rezidencë në Las Vegas .

7-1

Picture 1 of 13

Dhe tani Jennifer Lopez 48 vjeçare solli magjepsjen e të gjithë udhëtimit të saj në Minnealpolis, të shtunën në mbrëmje, derisa ajo kryesonte koncertin Super Sunday Night, duke e nxitur turmën e ngazëllyer me tetë veshje të ndryshme gjatë spektaklit dy orësh.

Ajo dukej shumë e bujshme dhe mahnitëse me të pasmet dhe kthesat e saj derisa në skenë dha lëvizje dhe vallëzim të nxehtë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Situata – Mbi 30 të arrestuar për zjarrvënie të qëllimshme. Sa vite burg rrezikojnë

Mbi 30 persona janë ndaluar prej policisë së shtetit nën akuzën e...
Read More