Jennifer Lopez imazhi më i ri i ‘Guess’Këngëtarja dhe aktorja e njohur botërore, Jennifer Lopez është emër shumë i kërkuar edhe nga brendet e njohura.

Jennifer Lopez 1

Picture 1 of 2

Shumë herë, JLo është përfolur në lidhje me linjat trupore të cilat arrinë t’i mbajë edhe në formë edhe tani.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka bërë të ditur se është bërë imazh i brendit të njohur ‘Guess’.

48 vjeçarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instragram përmes të cilës ka treguar se do të reklamojë koleksionin e ri pranveror të vitit 2018 Në imazhin e ‘zjarrtë’ bardhë e zi, JLo ka treguar këmbët seksi, e veshur me një palë pantallona të shkurtër dhe një kmishë të bardhë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Grabisin nën kërcënimin e armëve karburantin në Durrës, asnjë i ndaluar

Një pikë karburanti në qytetin e Durrësit ka rënë pre e një...
Read More