Jennifer Lopez, rinore dhe transparente! 

Ajo vlerësohet si njëra ndër femrat më të bukura në botë. Por edhe më të suksesshme.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe aktoren e famshme, Jennifer Lopez. Ajo prej kohësh është edhe modele.

Jeniffer Lopez ka marrë pjesë në fushatën e fundit të realizuar nga Guess.

Ndonëse 48 vjeçe, ajo duket kaq rinore, e qeshur, plot energji, mund të themi me plot gojën “E lumtur!”.

Fotot e publikuar nga ana e saj në Instagram na lënë pa fjalë.
Me sa duket dashuria e re po e rinon edhe Jennifer.

Ajo është nënë e dy fëmijëve nga lidhja e saj me Marc Anthony, ndërsa tani është në lidhje me Alex Rodriguez.

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Budallallëk: Për të ndreqë partinë, prishin shqiptarinë

    Nga Ramadan Ramadani* - Deklarata e fundit e Edi Ramës se...
Read More