Jennyfer Lopez puthje pasionante në stadiumQë prej shkurtit të vitit të kaluar, këngëtarja Jennyfer Lopez, po përjeton një histori dashurie me bejsbollistin, Alex Rodriguez.

8-1

Picture 1 of 5

Dhe duket se gjërat mes çiftit të famshëm po shkojnë mjaft mirë, pasi dashuria mes tyre vijon të jetë mjaft e zjarrtë.

Lopez dhe Rodriguez kanë qenë së bashku në një ndeshje basketbolli në Miami, por duket se vëmendja e tyre ka qenë diku tjetër, tek shkëmbimi i puthjeve me njëri-tjetrin.

Përveç puthjeve, çifti ka realizuar edhe selfie me njëri-tjetrin, duke “vjedhur” kështu vëmendjen e të pranishmëve në stadium.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Angelina Jolie kërkon që Pitt të mos ketë asnjë të drejtë për kujdestarinë e fëmijëve

Ndarja e bujëshme e ciftit më të preferuar Brandelina vazhdon të jetë...
Read More