Jeta para dhe pas martesës“Vetëm vdekja të na ndajë”, është deklarata e dashurisë për të gjitha çiftet e botës.

Thonë se është ndjenjë e bukur – madje ju nuk keni për të fjetur vetëm çdo natë dhe kur të zgjoheni do ta keni dikë afër vetës për ta përqafuar fort.

Por shpesh gjërat tek çiftet ndryshojnë kur ata martohen.

Më poshtë mund të shihni një seri ilustrimesh që do të ju bëjnë të mendoni për martesën tuaj.

para dhe pas 2

Picture 2 of 9

 

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Homazhe në vendin ku u vra Ariela: Boll krimeve makabër

Në heshtje studentë dhe pedagogë të Fakultetit të Drejtësisë, marshuan drejt vendit...
Read More