Jeta ‘reale’ e stjuardesave

Çdo kompani ajrore sigurohet që të paraqesë një imazh sa më të mirë për veten dhe për punonjësit e saj, e për këtë, pjesë kryesore të reklamave janë jo pak herë stjuardesat e qeshura e të bukura.

stjuardesa 1

Picture 1 of 8

Por thuajse si çdo punë, edhe ky profesion ka anën e saj të errët, kjo sepse edhe kjo punë ka lodhjen dhe stresin e saj të punës.

Molly Choma, e cila është për 9 vite pjesë e kompanisë “Virgin”, ka publikuar foto pas skenave të punës së saj, foto të cilat në një farë mënyre e thyejnë imazhin e punës perferkte të stjuardesave.

Imazhet që ajo ka publikuar ka treguar realitetin se përveç luksit të të udhëtuarit në shumë shtete, pjesa tjetër e punës së tyre konsiston në shërbim dhe pastrim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sulmi terrorist ndaj një xhamie

Të paktën 18 persona mbetën të vrarë dhe mbi 40 të tjerë...
Read More

1 Comment

  • I as well as my guys were found to be checking out the good tricks located on your web page then all of a sudden came up with a horrible feeling I had not thanked the website owner for those tips. These ladies are actually thrilled to see all of them and have simply been having fun with them. Thanks for indeed being really kind and also for having these kinds of really good ideas most people are really wanting to understand about. My personal honest regret for not expressing gratitude to earlier.

Leave a Reply

Your email address will not be published.