Jona Spahiu publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj…Jonajona1jona2jona3jona4jona5jona6jona7jona8
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Qendër në Shqipëri për refugjatët? Donald Tusk përkrah idenë… Shqipëria zgjidh krizën e Merkel dhe hap negociatat?

Qeveria gjermane dhe kancelarja Angela Merkel është përfshirë në një nga krizat...
Read More