Jona Spahiu rrëfen pengesat në lidhjen e saj: E kisha shumë të vështirë…E ftuar në emisionin “Rudina”, moderatorja e njohur Jona Spahiu ka folur për herë të parë për romancën e saj të shumëpërfolur.

2-1

Picture 1 of 4

Moderatorja u shpreh se ata janë njohur pikërisht në ambientet e punës.

“Ai është komentator sportiv dhe aty nisi gjithçka”, rrëfeu Jona. Por një gjë e tillë duket se nuk ka qenë aspak e thjeshtë për moderatoren dhe këtë ajo e pohoi vetë.

“Ta njihja në ambientin e punës ishte një pengesë për mua. E kisha shumë të vështirë të krijoja një raport të tillë në vendin ku punoja. Por jam e lumtur dhe sigurisht kjo lumturi ka dhe emrin e dashurisë”, është shprehur Spahiu.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

E frikshme në Fushë-Krujë, gjarpërinjtë futen në shtëpitë e përmbytura. Banorët në panik

Disa familje në fshatin Murqinë në Fushë-Krujë ndodhen nën ujë, si pasojë...
Read More