Jonida nxjerr në shitje super-apartamentin 800 mijë euro 

Lajmi i ndarjes së Jonida Maliqit nga bashkëshorti biznesmen i kapi të gjithë në befasi, por disa muaj pas divorcit, është konfirmuar se këngëtarja jetonte në një luks të vërtetë.

Pas ndarjes nga biznesmeni Gentian Prizreni, Jonida ka vendosur që të nxjerrë në shitje apartamentin tip suitë në të cilin kanë jetuar bashkë.

Të gjithë i njohin për shpenzimet marramendëse, por me sa duket edhe shtëpia ku kanë jetuar është një luks i vërtetë.

Ajo ndodhet pranë stadiumit “Qemal Stafa” me një sipërfaqe prej 230 m2+150 m2 verandë dhe 2 grazhde. Shtëpia raportohet se ka dalë në shitje me një vlerë prej 800 mijë euro.

 
 
 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Fansi bën tatuazh fytyrën e Rita Orës, reagon këngëtarja shqiptare në Instagram

Rita Ora mund të konsiderohet fare mirë ndër më të suksesshmet e...
Read More