Ju mungon energjia? OSHEE publikon numrat për çdo qark, ku të telefononi

OSHEE-ja ka publikuar sot listën e numrave të kontaktit në rast mungese apo difekti me energjinë elektrike gjatë festave.

9-1

Picture 1 of 2

Shkruar Nga
More from Revista User

‘Njëherë tradhtar gjithmonë tradhtar?’ Ekspertët sapo na hapën sytë!

Njëherë tradhtar, gjithmonë tradhtarë? Dilema dhe frika më e madhe e çdo...
Read More