Kaia gjen dashurinë e re

Vajza e modeles Cindy Crawford, Kaia Gerber është në lidhje me aktorin e EastEnders, Patsy Palmer.

Kaia 1

Picture 1 of 4

Patsy Palmer, 17, është i biri i Fenton Merkell dhe besohet të jetë në romancë me modelen 16-vjeçare.

“Ata janë pranë njëri-tjetrit dhe duken të lumtur së bashku”, ka thënë një burim, shkruan The Sun.

Kaia ka debutuar në Javën e Modës së Nju Jorkut.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kamioni me 8 ton kanabis në Qafë Thanë, veprimet e policëve u zbuluan nga kamerat e sigurisë

Prokuroria për Krimet e Rënda ka zbardhur detaje të reja lidhur me...
Read More