Kaos në Romë, polici qëllon me armë dy gra… 

Dy gra u plagosën me armë nga një polic, pasditen e sotme në Romë.

Sipas mediave lokale, gjatë një aksioni policor, karabinierët kanë urdhëruar një makinë të ndalojë, por ky i fundit nuk i është bindur urdhërit.

Në rrugën “Ozanam”, polici qëlloi me armë drejt makinës, por plagosi dy gra që ndodheshin pranë në momentin e ngjarjes. Mësohet se ato janë jashtë rrezikut për jetën.

Makina ka arritur të largohet. Policia ka nisur një aksion për gjetjen dhe ndalimin e drejtuesit të makinës.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Vëllai i Escobar trondit Kolumbinë: Sanchez shkaktoi dy penallti, mund ta vrasin si vëllain tim!

Vëllai i ish-futbollistit Andres Escobar, ka pranuar se ka frikë nga dështimi...
Read More