Kaosi në autostradën Tiranë – Durrës sot në mëngjes, punohet për zhbllokimin

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e kaosit në autostradën Tiranë Durrës, ku po punohet për zhbllokimin e saj nga mjetet e përmbytura dhe inertet, gurët e balta.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kleofina, bukuroshja shqiptare konkurrente në ‘Miss Franca’

Kleofina Pnishi e përfaqëson regjionin Provence në konkursin ‘Miss France 2018’. E...
Read More