Kapet adoleshenti, i shkoi të miturës në shtëpi dhe tentoi të kryente marrëdhënie me të

Një adoleshent është ndaluar në Vlorë, pasi është kapur në flagrancë duke tentuar të bëjë seks me një vajzë të mitur.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se është ndaluar 17-vjeçari me inicialet F. Ç., pasi në orët e para të ditës së djeshme ka shkuar në banesën e 14-vjeçares me inicialet E. R.

Rreth orës 06:30 minuta, adoleshenti kishte shkuar në shtëpinë e 14-vjeçares dhe kishte tentuar të bënte seks me të.

Ka qenë denoncimi i saj dhe prindërve të vajzës së mitur që e kanë quar në pranga adoleshentin vlonjate.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohen 45 mjekë, trafikonin organet e emigrantëve për t’i kaluar në Evropë

Ministria e Shëndetësisë në Egjipt ka zbuluar një trafik të jashtëligjshëm të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.