Kapet me 89 kg drogë në një banesë, arrestohet shtetasi grek me partneren shqiptare850x636_goditet-banda-e-droges-se-odise-verbofshit-4-ne-pranga1483098989

Operacioni i policisë greke në zonën Retzikiou ka sekuestruar rreth 8 kg 988 gram marijuanë, 12.4 kg prej të cilave të llojit “çokollatë”, në një banesë.

U sekuestruan gjithashtu 554.8 gram kokainë, 384 gram përzierës, 1 pistoletë, 70 fishekë, 3350 euro, 2 peshore, 1 presë mekanike, 2 celularë. Policia ka arrestuar një shtetas grek 39 vjeç dhe partneren e tij shqiptare 31 vjeç.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

I dyshuari i Stokholmit ‘e pranon’ fajin

Avokati i të dyshuarit për sulmin me kamion në Stokholm ka thënë...
Read More