Kapet shqiptari në Greqi me 312 kg kanabis, dy të tjerë arratisendroga klement

Policia greke ka arrestuar në Follorinë një 21 vjeçar shqiptar i cili po transportonte së bashku me dy persona të tjerë 312 kg kanabis. Lënda narkotike, ishte e ndarë në 16 çanta dhe po transportohej drejt kufirit me mushka nga tre persona.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zbulohet thesi me kanabis brenda servisit në Tiranë, arrestohet djali adoleshent i pronarit

Policia e Tiranës ka kontrolluar një servis mjetesh në rrugën “Siri Kodra”...
Read More