Kapet shqiptari në Greqi me 312 kg kanabis, dy të tjerë arratisen

droga klement

Policia greke ka arrestuar në Follorinë një 21 vjeçar shqiptar i cili po transportonte së bashku me dy persona të tjerë 312 kg kanabis. Lënda narkotike, ishte e ndarë në 16 çanta dhe po transportohej drejt kufirit me mushka nga tre persona.

Shkruar Nga
More from Revista User

Adelina me këtë çmenduri rrezikoi burgun!

Adelina Ismaili njihet si një nga këngëtaret më energjike të skenës dhe...
Read More