Kapexhiu e ka kapur me gishtin e Edi RamësBujar Kapexhiu, artisti i njohur dhe karikaturisti i gazetës Mapo, duket se e ka kapur këto ditë me … gishtin e Edi Ramës.

Kapexhiu, që njihet për karikaturat e tij të fuqishme anti-qeveritare, këtë herë e ka me reagimet e Edi Ramës për çështjen e stadiumit të ri kombëtar.

Gishti selektiv

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

Lirohet Haradinaj: Shpërthen festa

Gjykata e Kolmarit në Francë liroi ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn. Kërkesa...
Read More