Kardashianët realizojnë fotografitë më të ëmbla për KrishtlindjeFamilja Kardashian ka për zakon që të realizoj fotografitë e Krishtlindjeve në mënyrë tejet ekstravagante.

6-1

Picture 1 of 7

Të veshur bukur e përplot shkëlqim, kështu jemi mësuar t’i shohim në kartolinat e festave të fundvitit.

Megjithate këtë vit ata kanë bërë një ndryshim.

Në disa foto të publikuara nëpër rrjetet sociale shihen Kortney dhe Kim të veshura në xhinse e bluza të bardha, përderisa njëjtë janë të veshur edhe fëmijët.

Familja duket tejet e lumtur në këto foto.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ekstremistët e djathtë nisin gjahun ndaj refugjatëve

Ekstremistët e djathtë nga i ashtuquajturi "Bloc Identitare" kundërshtojnë ardhjen e refugjatëve...
Read More