Kate, e zjarrtë në të kuqe 

Modelja e famshme, Kate Upton është e njohur për format e saj trupore tejet joshëse.

Ajo ka shkëlqyer jo vetëm si modele, por edhe si aktore.

Në qendër të vëmendjes Kate ka qenë edhe pë akuzat që ka lëshuar për ngacmime seksuale nga bashkëthemeluesi i Guess, Paul Marciano.

Në një intervistë kohë më parë ajo theksoi: “Paul e përdori fuqinë e tij për të më bërë të ndihem e pasigurt dhe e pafuqishme, por nuk do ta lejoj më të më frikësojë.

Këta njerëz mendojnë se janë të paprekshëm, por kohët po ndryshojnë. “

Ajo rrëmbeu vëmendjen pas sesioneve fotografike për Sports Illustrated, që i siguruan fushata të shumta reklamuese.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Piramida e shpirtrave’ e Virgjil Muçit fiton Çmimin Kadare

Instituti Europian Pashko në bashkëpunim me Universitetin Europian të Tiranës promovuan sot...
Read More