Kate Hudson ndryshon krejtësisht pamjen e saj

Aktorja Kate Hudson është parë rrugëve të New Yorkut me një ndryshim drastik.

Kate Hudson 1

Picture 1 of 3

Hudson, ka ndryshuar komplet flokët e saj, ku nga të gjata e të bardha i ka bërë të shkurtra dhe të zeza.

Përveç kësaj, ajo është parë edhe me veshje krejtësisht ndryshe nga stili i saj.

Raportohet se Hudson këtë ndryshim e ka bërë pasi është duke u përgatitur për një rol që do ta luajë në filmin e saj të ardhshëm që quhet “Sister”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shqipëria e pushtuar nga uji, 315 banorë të evakuuar. Zonat më të rrezikuara

Shqipëria është ‘zgjuar’ sot nën pushtetin e ujit. Reshjet e dendura të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.