Kate Middleton në pritje të binjakëve?!

Duket se Kate Middleton dhe Princi William duhet të bëjnë gati një dhomë për dy fëmijë dhe jo një. Dukesha e Kembrixh raportohet të sjellë në jetë dy vajza, sipas revistës OK!

Kate Middleton 1

Picture 1 of 14

“Ajo ka një shenjë dalluese që mund të jetë në pritje të binjakëve sepse ka shtuar më shumë në peshë sesa dy shtatzanitë e mëparshme”, ka thënë burim.

Deri tani ende nuk ka një konfirmim nga ana e Pallati Mbretëror për këto thashetheme që kanë pushtuar median rozë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dënohet me burg 23-vjeçarja, i vë flakën 4 makinave të të dashurit

Emri i 23-vjeçares Desara Mançellari u mediatizua në prill të vitit 2016...
Read More