Kate Middleton në pritje të binjakëve?!Duket se Kate Middleton dhe Princi William duhet të bëjnë gati një dhomë për dy fëmijë dhe jo një. Dukesha e Kembrixh raportohet të sjellë në jetë dy vajza, sipas revistës OK!

Kate Middleton 2

Picture 2 of 14

“Ajo ka një shenjë dalluese që mund të jetë në pritje të binjakëve sepse ka shtuar më shumë në peshë sesa dy shtatzanitë e mëparshme”, ka thënë burim.

Deri tani ende nuk ka një konfirmim nga ana e Pallati Mbretëror për këto thashetheme që kanë pushtuar median rozë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Forcat irakiane përparojnë në ofensivën për marrjen e Mosulit

Forcat irakiane njoftuan se kanë përparuar në ofensivën kundër Shtetit Islam në...
Read More