Kate Middleton në pritje të binjakëve?!Duket se Kate Middleton dhe Princi William duhet të bëjnë gati një dhomë për dy fëmijë dhe jo një. Dukesha e Kembrixh raportohet të sjellë në jetë dy vajza, sipas revistës OK!

6061828o

Picture 14 of 14

Mandatory Credit: Photo by REX/Shutterstock (6061828o)Catherine Duchess of Cambridge, Princess CharlotteThe Duke and Duchess of Cambridge visit Canada - 01 Oct 2016Victoria, Canada. Prince William, the Duke of Cambridge, the Duchess of Cambridge and their children Prince George and Princess Charlotte arrive to board a sea plane in Victoria Harbour, Canada at the end of the Royal Tour.

“Ajo ka një shenjë dalluese që mund të jetë në pritje të binjakëve sepse ka shtuar më shumë në peshë sesa dy shtatzanitë e mëparshme”, ka thënë burim.

Deri tani ende nuk ka një konfirmim nga ana e Pallati Mbretëror për këto thashetheme që kanë pushtuar median rozë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Një palë pantallona ‘shpëtim’ për pranverën!

Nuk janë më thjesht një trend, por një siguri e gardërobës femërore....
Read More