Kate Upton sensacionale për “Yamamay”

 
   
 

Ajo cilësohet së fundmi si ndër modelet më të kërkuara, veçanërisht për reklamimin e kostumeve të plazhit.

Modelja e famshme, Kate Upton, është e njohur për format e saj trupore tejet joshëse.

Ajo ka shkëlqyer jo vetëm si modele, por edhe si aktore. Kujtojmë mjaft filma në të cilët ka shkëlqyer edhe Kate me aktrimin dhe buzëqeshjen e saj.

Në qendër të vëmendjes Kate ka qenë edhe pë akuzat që ka lëshuar për ngacmime seksuale nga bashkëthemeluesi i Guess, Paul Marciano.

Në një intervistë kohë më parë ajo theksoi: “Paul e përdori fuqinë e tij për të më bërë të ndihem e pasigurt dhe e pafuqishme, por nuk do ta lejoj më të më frikësojë.

Këta njerëz mendojnë se janë të paprekshëm, por kohët po ndryshojnë. “

Kate Upton u shfaq për herë të parë në kopertinën e “Sports Illustrated” në vitin 2012.

Në atë kohë ajo u cilësua si bjondja seksi e preferuar e Amerikës.

Modelja 25-vjeçare ka pozuar së fundmi në një set të ri fotografik për firmën italiane Yamamay.

Duket mahnitëse e veshur me të brendshme, të cilat i nxjerrin në pah linjat e mrekullueshme trupore.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Apeli i babait: Vajzën ma kanë rrëmbyer muxhahedinët, më ndihmoni të liroj

Shqiptarë, më ndihmoni që të liroj vajzën time nga grupi i muxhahedinëve...
Read More
CLOSE
CLOSE