Katër të vrarë në Ohajo

ohajo

Një person i armatosur ka vrarë një shef të policisë dhe dy punonjës, në një shtëpi pleqsh në fshatin Kirkesvil në Ohajo.

Shefi i policisë se vendit, Randy Torp tha se sulmuesi i dyshuar gjithashtu është gjetur i vdekur, raporton AP.

Shkruar Nga
More from Revista User

Hajdutët i hyjnë në shtëpi dhe vjedhin një shumë rekord në Memaliaj

Një shifër rekord parash është vjedhur gjatë mbrëmjes së datës 1 maj...
Read More