Katy Perry darkoi me The Weekend për t’ju hakmarrë Selena GomezAjo është parë në darkë me The Weekend gjatë javës që shkoi, kështu duke nxitur thashetheme për një romance të re.

E sipas një burimi të afërt me këngëtaren Katy Perry, kjo darke ishte e menduar dhe e qëllimshme.

Siç duket Katy doli në darkë me The Weekend, i cili është ish i dashuri i Selena Gomez, për t’ju hakmarrë asaj.

Katy ishte ndjerë e turpëruar kur Gomez kishte dalë me Orlando Bloom gjatë kohës sa ajo ishte në lidhje me të.

Ky burim ka thënë për The Sun që Katy Perry asnjëherë nuk harron.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vrasja makabër, 57-vjeçari i zhdukur që nga 29 prilli. Dyshime për lidhje…

Një vrasje misterioze dhe makabre ka tronditur banorët e fshatit Derven në...
Read More