Kaubojsi lë politikën dhe nis… aviacioninIsh-deputeti i Lezhës dhe politikani Eduart Ndocaj, i njohur edhe si “Kaubojsi”, kohët e fundit është parë më pak në jetën active në Shqipëri.

Por gjithësesi, ai nuk është aspak i tërhequr nga rrjetet sociale, ku jo vetëm është tepër aktiv me mesazhe, statuse dhe foto, por duke pasqyruar aty në foto edhe jetën e tij të përditshme.

Së fundi edhe pse ai është tërhequr paksa nga politika active, duket se “Kaubojsi” nuk ka ndalur aspak nga energjitë positive.

Ai është shfaqur në një set më të fundit me disa foto, ku duket se ka nisur të marrë leksione aviacioni në Itali.

Në disa prej fotove “Kaubojsi” lezhjan shfaqet brenda kabinës së një avionic luftarak, ku i shoqëruar edhe nga bashkëshortja, duket se kanë bërë një fluturim imagjinar…

“Nje enderr qe po rralizohet.”,- shkruan Ndocaj në komentin që shoqëron këto foto në profiling e tij në Facebook.

Mos vallë ‘Kaubojsi’ po e lë politikën për t’u bërë një aviator luftarak…?/Mapo.al/

32542311_969922736508365_2056965867912036352_n32542311_969922736508365_2056965867912036352_n32545770_969922629841709_760037605973688320_o32679829_969922679841704_5517932510249484288_n32690365_969922796508359_8385409516379832320_n
 
 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Lu në Prokurorinë e Përgjithshme, takimi i parë me Arta Markun

Kryeprokurorja e Përkohshme, Arta Marku, pritet të zhvillojë një takim me ambasadorin...
Read More