Kelly Brook: Sekretet e të qenit e mbushur, por joshëse…

 

Kelly Brook në një intervistë të fundit ka thënë se ajo është shumë e lumtur me trupin e saj dhe se atë nuk e pengojnë as “gjinjtë e mëdhenj” e as pesha trupore.

Ajo u bë e njohur në fund të viteve 90’ta për format e saj të kolme.

Mirëpo, Kelly Brook ka thënë se gjithmonë nuk ka pasur problem me trupin e saj seksi, nuk ka as tani kur po i afrohet 40 viteve të saj.

Duke folur për The Sun të hënën, bukuroshja trashaluqe ka theksuar se ajo nuk stresohet nga gjinjtë e saj të mëdhenj dhe trashësia pasi që vetëm kështu e ndien vetën mirë dhe të shëndetshme.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

“F*ck you”, Trump i përgjigjet fyerjeve të aktorit De Niro: Zgjohu o i grushtuar!

Presidenti amerikan, Donald Trump, i është kundërpërgjigjur aktorit Robert De Niro, pas...
Read More
CLOSE
CLOSE