Kendall Jenner, modelja e famshme, “Për momentin nuk dua fëmijë”

 

2018 është një vit i frytshëm për klanin Kardashian.

Së pari Kim Kardashian dhe Kanye West mirëpritën fëmijën e tyre të tretë, një vajzë të cilës ja vendosën emrin Chicago.

Por Kendall Jenner, modelja e famshme, me sa duket ka vendosur që për momentin të vazhdojë të ruajë linjat.

Ndërkohë pak havë më vonë Kylie Jenner lindi vajzën e saj me Travis Scott, fryt i një lidhjeje disa mujore.

Khloe Kardashian është gjithashtu në pritje të një vajze dhe pak ditë më parë ajo organizoi ‘baby shower’-in ku të ftuara ishin motrat e saj dhe disa mikesha shumë të afërta.

E vetmja nga familja Kardashian e cila nuk ka fëmijë është Kendall.

Kendall, e pyetur nëse kishte dëshirë të kishte një fëmijë, në emisionin “Ellen” u shpreh: “Në fakt shpesh herë më lind një pyetje e tillë me vetveten, nëse dua ose jo të bëhem nënë, por jo.

Kam vënë re se dua akoma të shijoj moshën dhe se ardhja në jetë e një fëmije është akoma diçka shumë larg planeve të afërta”.

Zgjedhje e mirë Kendall! Ndërkohë vazhdo të shijosh nipërit dhe mbesat e motrave që nuk janë të paktë në numër!

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Sollën 950 kg kokainë nga Holanda në Itali, 11 shqiptarë të arrestuar. Edhe kapoja shqiptar

  Një tjetër operacion i suksesshëm i policisë italiane ka çuar në...
Read More