Kendall mahniti me pamjen e saj në KanëAjo natyrisht që është një gur i çmuar për të ardhmen e modës.

Dhe, Kendall Jenner dëshmoi pse është njëra nga supermodelet më të kërkuara të momentit, derisa u shfaq në Festivalin e Kanës në një fustan të bardhë.

Kendall 1

Picture 1 of 4

 

21 vjeçarja mahniti me pamjen e saj, me fustanin e gjatë të bardhë, në të cilin ekspozonte hiret trupore.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vjeshta në Korçë, pamje mbresëlënëse nga qyteti i serenatave

Parku i Korçës është shndërruar në një park model me standarde europiane....
Read More